¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne mutlu TÜRKÜM diyene

Ne mutlu TÜRKÜM diyene Empty Ne mutlu TÜRKÜM diyene

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Cuma 18 Ekim 2013 - 6:37

Bu Yazımın Baş Sebebi Damarıma Dokunmaları Hani Uç Noktalarımız Olur Yaa İşte Benimde Uç Noktam… TÜRK’ lük Şuurum…

Direk Konuya Girmek İstiyorum… Bazı İnternet Haber Sitelerinde Gördüğüm Başlıklar Dikkatimi Çekti. Güya ‘Ne mutlu TÜRK’ÜM diyene’ yazıları silinecek! Gördüğümde İnanmak İstemedim… Şaşkınlıkla ve Merakla Haberin Devamın Okudum Ve Şaşırtıcı Cümlelerle Karşı Karşıya Kaldım…

Bugün gazetesinden Bilal Çetin’in haberine göre; Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Erdoğan’ın keko sorununun çözümüne yönelik yaptıkları açıklamalarının çerçevesi netleşmeye başlamış… Gelin En Dikkat Çekici Nokta Bir Göz Atalım.

“Güneydoğu’daki bazı dağlara “Ne Mutlu TÜRK’ÜM Diyene” yazıları yazılırken, bu yazıların silinmesi sağlanacak. Bu yazıların büyük çoğunluğunun askeri bölgelerde yazılı olduğuna dikkat çekiliyor.”

Şimdi Burada Merakımı Gidersin Bazıları Ne Mutlu TÜRK’ÜM Diyene” Yazıları Sadece Güneydoğu dağların damı yazılmış bence hayır…

Ve Bu Yazılar Çoğunlukla Askeri Bölgelerde Yer Alıyormuş… Hayır, Evimde De Bu Yazı var Ve Dışarıda Her Yerde Okullarda Kurumlarda ve Tüm Özel ve Bireysel Mülklerin Çoğunluğunda Gururla Yazılan Bir Yazı…

Yalanlarla Sebep Neden Aramayın Derim…

Ayrıca Bu Cümleyi Kaldırmak Gerçek Anlamda TÜRK’LÜK Şuuruma ve Şuurumuza Hakaretten Başka Bir şey Değil…

Yakında TÜRK Kelimesi Geçen Her şey Silinecek ve Kaldırılacak… Sıkıyorsa Gerçekten ATATÜRK Kelimesindeki TÜRK’Ü Kaldırın… Sıkıyorsa TÜRKİYE Cumhuriyetindeki TÜRK’Ü Kaldırın…

Şaşırmıyorum Arayış İçindeki İnsanların Bunları Yapmasına… Bir Ozanın Dediği Gibi (Bir Değişme Masalı Birde Ak Tutturdunuz… Bu Millete Karayı Ak Diye Yutturdunuz…)

Evet, Gerçek Anlamda Bir Değişim Var… TÜRK Kelimesi Değişimden Sonra ??… Hani Sloganda Geçen Değişim Yalan Değil TÜRK’LÜĞÜMÜZÜ Sildirip Kürtlüğü Eş Değer Tutmanız… Yazık…

Şimdi Düşünüyorum da Evimde Balkonumda Asılı Olan TÜRKİYE Cumhuriyetimin Bayrağı Şanı Olan Ay Yıldızı damı Yasaklarlar veya Silerler… Olurda Olur…

Genel Kurmay Başkanımıza Soruyorlar Bedelli Askerlik Var mı Başkanımız Ben Bu Kadar Şehit verirken Nasıl Otur Hesap Veririm Tazında Konuşuyor Soruyorum PKK Silahı Bıraksın Die Değimli Bu Değişimler O Zaman neden Verdik O Kadar Şehidi Yapılsaydı Bu Değişiklik verilmeseydi Bu Canlar Toprağa… Verilecekse Eğer Bu Ay Yıldızın Şanı Gururu İçi Can… O Zaman Bu Değişim Neden?

… İsyan Et Ey Arkadaşım, Kardeşim Söz Söyleyecek An Değil!

Ben Şahsen Kabul Etmiyorum Bu Olanları… Ve Son Olarak “Ne Mutlu TÜRK’ÜM Diyene” Yazısını Önce ATAMIZIN Dilinden Bal Gibi Dökülen Cümlelerinden Silsinler Sonra Kalksınlar Şehitlerimin Kanı İle Yaşayan Dağlarımdan Silsinler…

ATAM ŞANLA GURURLA HAYKIRDI…

“Ne Mutlu TÜRK’ÜM Diyene”

Bazıları Unutmuş Olabilir Düşüncesi İle ATA’MIZIN Cumhuriyetimizin 10. Yılında Büyük TÜRK Milletin Bir Ferdi Olarak Söylediği Sözü Hatırlatırım…
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Ne mutlu TÜRKÜM diyene Turkey10
Ne mutlu TÜRKÜM diyene Gencat10
Ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro1010
Ne mutlu TÜRKÜM diyene 290407

Ne mutlu TÜRKÜM diyene Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics