¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !"

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !" Empty "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !"

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Perş. 10 Nis. 2014 - 20:59

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !"

" Vallah Biz Kendimize Türk Deriz.." diyenlere sözümüz ki ; onlar kendilerini bilirler.

"Kimine lafımız ağır, kimine de bir tokat gibi gelir oysa biz doğruları söyleriz. Su ile Sabun ne kadar çok birbiri ile ilişkilenirse çıkan köpüklerde odenli çok olur... (Yılmaz DURU - 2007)"

Türk toprakları dünyada eşi benzeri görülmemiş bir istila altında. Buna kim dur ! d,ye bilecek ve nasıl engellenecek? Yaşayacağımız bir karış toprağımızada el uzatanların elini hangimiz kesebilecek? Hayalle uyuyp hayalle uyanmadan önce gerçek dünyaya döünüp artık Türkiye için Tüm Dünya Türklerinin bir araya gelerek Zulme ve Vatan Toprakalrını savunma adıan savaş için bir araya gelmesi zamnı geldide geçiyor.

Uygur Türk'lerine zulm edilirken ben uyku uyamıyorum.

Azerbaycan 'lı Türk kardeşlerimize soy kırımı yapılırken benim gözümün yaşı dinmiyor.
Kırım Türkleri keza aynı şekilde .
kısacası Tüm Dünyaya bir bakın... Tüm dünyada Türkler sürekli itilip kakılıyor , yada zulm görmekteler neden? Çüni dünya biliyor ki dünyadaki Türkler bir ayaklanırsa dünyada bir tek kavim kalmayacak, Onun için dünyadaki toplumalr içinde yaşayan tüm türk azınlıklarını yok etmek adına sürekli taciz ve yok etmek adına eziyet , işkence yapılmaktadır.

Bunları görmeden, bunları anlamadan sırf "laf olsun torba dolsun" diye "BEN TÜRKÜM" " BENİM ANA VATANIM TÜRKİYE" demek gereksizdir. Vatanı için canını vermeden toprak sahibiyim diyemez.

Uzaktan davulun sesi güzel gelir, onun için Ülke şu anda görünmeyen bir savaş ve işgal altında bulunmakta , ülke parsel parsel Masonların da yardımı ile parçalanıp , şu andaki Rusya örneği gibi dağıtılmakta. Olmayan bir ülkeniz olmayan bir soyunuz kalırsa kime "Biz TÜRK'ÜZ" diye bileceksiniz?
Altınızdan kiminizi çekseler sesiniz bir farklı çıkar çekene, kızar belkide hakaret edersiniz. Oysa altınızdan toprağınız çekip alıyorlar sesiniz çıkmıyor.
Şu AKP zihniyeti ve büyücülerinin sihirlerine inanlara da soruyorum. Tayyip >Erdoğan ölmeyecek mi? Ölürse (tövbe estağfurullah) tanrı gibi gördüğünüz şahıs sizi diğer tarafta kurtaracağınımı düşünüyorsunuz? Vah zavallılar derim siz zavallılara. "C.c ALLAH'I BIRAKIP BAŞKA DOSTLAR MI EDİNDİNİZ" demiyor mu Kuranı kerim ? Yoksa siz Yaradanı bırakıp başka ilahlar mı edindiniz de kurtuluşunuzu onda bunda aramaktasınız.

Onun için aklınız başınıza alın ve tüm dünya Türklerinin uyanma zamanıdır , dayanışma ve destek günüdür artık Türkün kanı akmamalı, Türk tarihten gelen cengaverliğini bir kez daha dünyaya korku salarak göstermelidir. Aksi durumda tüm Türkler yok edilmeye çalışılıyor bilginiz olsun.

Ben diyorum ;

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE" başkasının ne dediği ile ilgilenmiyorum.
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !" Turkey10
"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !" Gencat10
"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !" Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !" Pro1010
"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !" 290407

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !" Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics