¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milli Eğitim de PKK’ya teslim

Milli Eğitim de PKK’ya teslim  Empty Milli Eğitim de PKK’ya teslim

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Paz 24 Kas. 2013 - 1:37

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, dershaneler konusundaki tartışmaları yorumlarken, “Görülüyor ki, eğitimi belediyelere devretme konusunda Oslo’da görüşmeler yapılmış. Milli eğitim konusu Oslo’da görüşülmüştür” dedi. Bülent Arınç’ın “dershaneler kapatılmayacak” dediğini hatırlatan Vural, şöyle konuştu: “Arınç’ın özgül ağırlığı değil, özgül kahırlığı varmış, bundan sonra Bülent Ersoy ile bir kahır mektubu okusa iyi olur. ABD’ye de pert olarak gitti. Dershanelerin kapatılması konusunda PKK’ya verilen söz yerine getiriliyor. Terör örgütünün dershanelere yönelik yaptığı saldırılar dikkate alındığında, PKK’nın amacının okul sistemini ele geçirmek olduğu anlaşılır. Dershane yapılanmalarını ortadan kaldırdıktan sonra Başbakan’ın özel temsilcisinin Oslo’da yaptığı görüşmede olduğu gibi milli eğitimi de okullarda zaten onlara teslim edecekler.”
 Milli Eğitim de PKK’ya teslim  1385100571
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Milli Eğitim de PKK’ya teslim  Turkey10
 Milli Eğitim de PKK’ya teslim  Gencat10
 Milli Eğitim de PKK’ya teslim  Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
 Milli Eğitim de PKK’ya teslim  Pro1010
 Milli Eğitim de PKK’ya teslim  290407

Milli Eğitim de PKK’ya teslim  Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics