¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aklını kadının apış arasından çıkaramayan örgütlü cahilleri tatmin et

Aklını kadının apış arasından çıkaramayan örgütlü cahilleri tatmin et Empty Aklını kadının apış arasından çıkaramayan örgütlü cahilleri tatmin et

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Paz 19 Haz. 2016 - 9:34

Çocuk Doğurmak?

Her canlı soyunu devam ettirebilmek için, ya doğurarak, ya bölünerek çoğalır.

Şahsın biri, gündem değiştirmek, kafaları birbirine tokuşturup fitne üretmek için, “doğurmayan kadın yarımdır” demiş(!)...

Ya doğurtamayan erkek?

Benim çocuğum yok. GÜNDEM DEĞİŞTİRMEK İÇİN ORTAYA ATILAN KİRLİ TOPUN peşinde koşacak da değilim ama....

Bir cümleyi etmeden de geçemeyeceğim.

Bak saçmalıklar sultanı, çocuk doğurmak çok önemli değildir. Önemli olan nedir peki?

DOĞURDUĞUN-doğurttuğun ÇOCUĞUN, BÜYÜDÜĞÜNDE YEDİ SÜLALENE SÖVDÜRMEMESİ, DOĞURANI-doğurtanı MEZARINDA TERS DÖNDÜRMEMESİDİR.

Bu ülkede bazılarının icraatlarına söve söve, sövme erbabı olan Erzurumlu, "küfrüme sponsor arıyorum" diye yazalı 10 yıl oldu.

Bu ülkede; “yedi sülalesine, geçmişine-geleceğine sövdürenler” herhalde çok mutlu.

Ayrıca Türk kadını, "ortada olan bazıları gibi evlat doğuracağıma, taş doğursam daha iyi" der.

Bir de çocuklara sorulursa, bazıları gibi baba ve anadan asla doğmak istemez. Mesela ben, Karun kadar zengin ama, kaynağı belirsiz paraları, bir gece yarısı BANA SIFIRLATACAK, SIFIRLATIRKEN DE ONA-BUNA MUHTAÇ EDİP, KİRLİ PARALARI SAKLAMALARI İÇİN RİCA ETTİREN BİR BABAYI ASLA İSTEMEZDİM. Ömür boyu beni ve çocuklarımı, torunlarımı bile mahkum eden bir karayı alnıma süren bir babayı asla istemezdim.

Söylediğiniz gibi;

“Babalar hırsızlığı çocuklardan öğrenmez. Çocuklar hırsızlığı babalardan öğrenir.”

Yani;

Doğurmak değil önemli olan. Çünkü ot bile soyunu devam ettirmenin bir yolunu buluyor. Evren kendi kuralları içinde devamını sağlıyor. Önemli olan ne doğurduğundur.

Anadolu kadınları kızdıkları hayırsız çocuklarına;

“Seni doğuracağıma sı..dım” der.

Anasını-babasını mezarında ters çevirenler, yedi sülalesine sövdürenler doğmasa çok daha iyi olurdu.

Ayrıca atmasyonu geçiniz de, gerçeğe geliniz. Her ne kadar gerçeklikten kopalı çoook uzun zaman olsa da..

Gerçeklik ne peki?

Gerçeklik;

Türkiye'de kısırlığın %50'yi bulmuş olmasıdır.

Anadolu'ya ait gerçek tohumları yasaklayıp, Türk Milletini İsrail'in kısır tohumlarına mahkum ettiniz. Kadına doğur derken, Anadolu'nun doğurgan rahmini parçalayıp attınız. Tek başına bu cinayet bile, maddi-manevi müebbet giymenize yeter de artar bile. GDO'yu parça parça serbest bıraktınız. Dünya mısır şırasını yasaklarken, kullanımını en aza indirirken, siz giderek kotayı artırdınız. Kısırlık, kanser, obezite, şeker gibi hastalıklara kapıyı ardına kadar açıp, ölümü davet ettiniz.

ÖLÜM TOHUMLARI veya şeytan tohumları olarak bilinen GDO'yu ülkeye sok. Milletin çocukları kısırlaşsın. Sonra gündem değiştirmek için ortaya kirli bir top at.

Aklını kadının apış arasından çıkaramayan örgütlü cahilleri tatmin et.

Al o topu...
Sen anladın onu...
 Aklını kadının apış arasından çıkaramayan örgütlü cahilleri tatmin et Bir%2Bde%2B%25C3%25A7ocuklara%2Bsorulursa%252C%2Bbaz%25C4%25B1lar%25C4%25B1%2Bgibi%2Bbaba%2Bve%2Banadan%2Basla%2Bdo%25C4%259Fmak%2Bistemez.%2BMesela%2Bben%252C%2BKarun%2Bkadar%2Bzengin%2Bama%252C%2Bkayna%25C4%259F%25C4%25B1%2Bbelirsiz%2Bparalar%25C4%25B1%252C%2Bbir%2Bgece%2Byar%25C4%25B1s%25C4%25B1%2BBANA%2BSIFIRLATACAK%252C%2BSIFIRLATIRKEN%2BDE%2BONA-BUNA%2BMUHTA%25C3%2587%2BED%25C4%25B0P%252C%2BK%25C4%25B0RL%25C4%25B0%2BPARALARI%2BSA
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Aklını kadının apış arasından çıkaramayan örgütlü cahilleri tatmin et Turkey10
 Aklını kadının apış arasından çıkaramayan örgütlü cahilleri tatmin et Gencat10
 Aklını kadının apış arasından çıkaramayan örgütlü cahilleri tatmin et Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
 Aklını kadının apış arasından çıkaramayan örgütlü cahilleri tatmin et Pro1010
 Aklını kadının apış arasından çıkaramayan örgütlü cahilleri tatmin et 290407

Aklını kadının apış arasından çıkaramayan örgütlü cahilleri tatmin et Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics