¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesela 28 Şubat’ın mimarı Çevik Bir başbakanın danışman kadrosunda

Mesela 28 Şubat’ın mimarı Çevik Bir başbakanın danışman kadrosunda Empty Mesela 28 Şubat’ın mimarı Çevik Bir başbakanın danışman kadrosunda

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Perş. 12 Nis. 2012 - 22:22

Mesela 28 Şubat’ın mimarı Çevik Bir başbakanın danışman kadrosunda mı, önce bu konuyu açıklayın” diye soruyoruz, çıt yok.
Geçtiğimiz günlerde Ankara merkezli bir dernekte “Son Darbe 28 Şubat” konulu bir konferans vardı. Konuşmacı da İlnur Çevik idi. İlnur Çevik, AKP kurucularındandır. Halen de AKP’de görev yapmaktadır.
Mesela 28 Şubat’ın mimarı Çevik Bir başbakanın danışman kadrosunda Kenan-10
AKP’nin kurucusu ve halen aktif mensubu olan İlnur Çevik’in “28 Şubatın mimarı Çevik Bir Tayyip Bey’in en yakın danışmanlarından biridir” ifadesi de tescillemiştir ki AKP, darbe karşıtı değildir. Aksi olduğunu, hem 28 Şubatta hem de 27-Nisan e-darbesinin mimarını ödüllendirerek göndermesinden anlıyoruz.

Bir düşünün bakalım.AKP, acaba darbecileri neden bu kadar koruyor?

Darbenin en büyük ürünü olduğundan mı acaba?“Darbenin başındaki adamın AKP’de görevli olması sizce bir çelişki değil mi?”

“12 Eylülden hesap sorulacak” havucu ile AKP’nin tezgâhına evet diyen “bazı ülkücüler” şimdi önümüzdeki seçimlerde halen AKP’yi desteklemeye devam edecekler mi?

Tayyip Erdoğan, hep “Yeni anayasa yapacağız” diyor ama “nasıl bir anayasa” yapacakları konusuna hiç girmiyor, 12 Temmuz seçimlerine kadar da girmeyecek.

Çünkü Tayyip Erdoğan’ın kafasındaki anayasayı bu millet bilse, bırakın oy vermeyi günahını bile kurban eder bunlara.

AKP’ye oy vermeyi düşünenler gerçekte “Ülkenin bölünmesine” oy vermişlerdir biliyorlar mı acaba? gürcü tayyip nediyor Ben özellikle Diyarbakır'a çok farklı bakıyorum. Yani Diyarbakır'ı istiyorum ki Amerika'nın da düşündüğü Büyük Ortadoğu Projesi var ya; Genişletilmiş Ortadoğu. Bu proje içerisinde Diyarbakır yıldız olabilir, bir merkez olabilir."

AKP'li vekil: "BOP Yahudi menşeli İsrail menşeli bir projedir.

İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Mesela 28 Şubat’ın mimarı Çevik Bir başbakanın danışman kadrosunda Turkey10
Mesela 28 Şubat’ın mimarı Çevik Bir başbakanın danışman kadrosunda Gencat10
Mesela 28 Şubat’ın mimarı Çevik Bir başbakanın danışman kadrosunda Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Mesela 28 Şubat’ın mimarı Çevik Bir başbakanın danışman kadrosunda Pro1010
Mesela 28 Şubat’ın mimarı Çevik Bir başbakanın danışman kadrosunda 290407

Mesela 28 Şubat’ın mimarı Çevik Bir başbakanın danışman kadrosunda Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics