¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sizi Gidi Zavallılar!

Sizi Gidi Zavallılar!  Empty Sizi Gidi Zavallılar!

Mesaj tarafından İlteriş Kağan C.tesi 13 Kas. 2021 - 12:02

Siz Tarihe Yön Veremezsiniz, Ama Tarih Sizinle Eğlenir(!)
Taa 12 Eylül öncesinde bu şimdinin kulağı geçen boynuzları yani Erbakan artıkları; solcular da ülkücüler de bunları adam yerine koymadıkları için her yere rahatça girip çıkarlardı. Ülkücülerin hakim olduğu okullarda ve üniversitelerde ülkücülerin, solcuların hakim olduğu yerlerde solcuların kıçına yapışan at sinekleriydi bunlar.

İşte o zamanlar, bu siyasi ümmetçilerin duvarlara yazdıkları sloganların en çok göze batanı şuydu:

"BİR MİLYARDAN BİR ORDU!"
Arkasından İran'da Humeyni geri vitesli devrimi olunca, bunlar bir heyheylendiler ki sorma gitsin. Hiç unutmuyorum, bu Erbakancı taifesine mensup bir dangalak, benim Hukuk Fakültesinde okuduğum sınıfın sıralarından birine şu sloganı kazımıştı İngilizce olarak:

"YESTERDAY PAKİSTAN, TODAY İRAN, TOMARROW TURKEY!"
Yakaladım bunu yazanı ve sordum: "-Ulan alçak dedim, sizin yarın kuracağınızı hayal ettiğiniz İslam devletinin resmi dili İngilizce mi olacak?!!"

İşte bunlar böylesine köksüz ve soysuz özentilerdi; orta malı idiler. Her önüne gelen devlet kullandı bunları.
---
Neyse uzatmayalım, bunların 'bir milyardan bir ordu' dedikleri İslam alemi belki nüfus olarak iki milyara dayandı bugün, ama bunlar şimdi karşılıklı para/mal/mülk alişverişinden ötürü birbirlerine bağımlı oldukları Katar haricinde her Müslüman Arap ülkesiyle kanlı bıçaklı hale geldiler. İyi ama Libya'yı unuttun derseniz de, oradaki Türk asıllı Koroğulları ki, o ülkenin nüfus itibariyle dörtte birini teşkil ederler; eğer onlar hatırlatmasalar idi, bunlar Libya'yı da çoktan Fransizlara terk etmişlerdi.

Sonuç itibariyle tarih ve coğrafyanın tayin ve tespit ettiği MUKADDERAT bu sayısal/siyasal İslamcıları öyle bir büktü ki, bugün TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI'na mensup ülkelerden başka Türkiye'ye destek/dayanak olacak bir Müselman dünyası bulunmadığının acı biçimde farkına vardılar. Üstelik o teşkilata dahil olan bir MACARİSTAN gerçeği var ki. apışıp kaldılar.

Demek ki neymiş?
Din Kardeşliği masalmış; kan kardeşliği asalmış/asılmış!
ANLADIN MI AK/ÇAKAL pardon AK/SAKAL?!!

Hanifi Altaş
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Sizi Gidi Zavallılar!  Turkey10
Sizi Gidi Zavallılar!  Gencat10
Sizi Gidi Zavallılar!  Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Sizi Gidi Zavallılar!  Pro1010
Sizi Gidi Zavallılar!  290407

Sizi Gidi Zavallılar!  Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics